Rozszerzenia naszej działalności o sektor motocyklowy

Rozszerzenia naszej działalności o sektor motocyklowy

Nasza firma rozwija się na rynku od 2000 roku. Początki naszej działalności wiążą się głównie z akumulatorami i do dnia dzisiejszego sprzedaż akumulatorów stanowi istotny udział w obrotach naszej firmy. Uzyskując znaczny udział w rynku objęliśmy swoją dystrybucją rejon północno-wschodniej Polski.

Zamiłowanie właściciela firmy do motocykli doprowadziło do rozszerzenia w roku 2005 naszej działalności o sektor motocyklowy. Wprowadziliśmy do oferty materiały eksploatacyjne, opony, oleje oraz inne produkty niezbędne wszystkim użytkownikom jednośladów. W naszej ofercie handlowej znajdują się produkty najlepszych światowych marek.

 Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów indywidualnych w roku 2006 uruchomiliśmy sklep detaliczny znajdujący się w Warszawie przy ul. Starzyńskiego 10. Prowadzony jest tam także serwis motocyklowy ukierunkowany na wymiany materiałów eksploatacyjnych. Z początkiem sezonu 2009, po gruntownym remoncie naszego sklepu uruchomiliśmy także w tej lokalizacji sprzedaż i serwis skuterów marki Kingway.

 W roku 2007 powołana do życia została spółka Autokompleks Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, dzięki której poszerzyliśmy zakres dystrybucji na Wielkopolskę. Profil działalności spółki poznańskiej zbliżony jest do profilu firmy w Warszawie, ponieważ korzystamy w większości z tej samej bazy dostawców.

Poszukiwanie nowych kierunków rozwoju firmy doprowadziło w roku 2009 do utworzenia serwisu samochodowego który ukierunkowany jest przede wszystkim na usługi wulkanizacyjno-oponiarskie. Istnieje tam także możliwość wymiany oleju, serwisu klimatyzacji czy naprawy hamulców.

Nowe inwestycje a także zaangażowanie i ciężka praca pracowników powodują że wciąż powiększamy grono swoich Klientów. Wkładamy wiele wysiłku w to aby dalej rozwijać i udoskonalać naszą działalność na wszystkich frontach.

http://www.autokompleks.pl/www/pl/strona/191/

 
Skontaktuj się z nami
 

Komentarze (Komentarze mogą wnosić tylko zarejestrowani użytkownicy. )

 
 
Skarga na komentarz Zamknąć okno

Jesteście pewne, że chcecie zawiadomić administrację portalu o tym, że użytkownik narusza zasady komentowanie i rozmieszczenie kontentu?


Zawiadomić

Skasować
 
 
 
Skarga na komentarz Zamknąć okno

 
 

Szukaj

Szukać

Aktualności kompanii

III Polsko-Ukraińska Konferencja Biznesowa
marca 21, 2017 2:13 p.m.

Świat się dynamicznie zmienia, również ten gospodarczy. W życie wchodzą nowe regulacje, które wpływają na warunki w jakich prowadzi się biznes. Te sprawy będą przedmiotem III Polsko Ukraińskiej Konferencji Biznesowej, kt…

 
Unia Europejska przeznacza 600 mln euro pomocy dla wzmocnienia gospodarki Ukrainy
marca 20, 2017 1:42 p.m.

Komisja Europejska po kilku miesiącach opóźnienia postanowiła udzielić Ukrainie 600 milionów euro pomocy, przeznaczonej na wzmocnienie gospodarki.Unia Europejska złagodził wymagania zniesienia przez Kijów zakazu na eksport…

 
 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Identyfikator strony
Identyfikator strony:
1234

Poszukiwanie
 
 

Zamknąć
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create