III Polsko-Ukraińska Konferencja Biznesowa

III Polsko-Ukraińska Konferencja Biznesowa

Świat się dynamicznie zmienia, również ten gospodarczy. W życie wchodzą nowe regulacje, które wpływają na warunki w jakich prowadzi się biznes. Te sprawy będą przedmiotem III Polsko Ukraińskiej Konferencji Biznesowej, która została zaplanowana w dniach 27-28 kwietnia 2017 roku we Lwowie.

Na Konferencji spotkają się przedsiębiorcy z Polski i Ukrainy. Będą rozmawiać o warunkach działania na terenie obydwu państw oraz poszukiwać płaszczyzn współpracy, wymienią poglądy na temat doświadczeń polskich i ukraińskich przedsiębiorców. Celem wydarzenia jest przekazanie przez praktykujących przedsiębiorców w jasny i przejrzysty sposób wiedzy o najważniejszych zmianach w przepisach, oraz tych zaplanowanych w 2018, w Polsce i na Ukrainie. Na Konferencji zostaną przedstawione nowe tendencje w obrocie towarowym i zmiany w tym obszarze pomiędzy Ukraina i Unią Europejską. Zaplanowano dyskusję o działalności i kondycji nowych ukraińskich przedsiębiorstw w Polsce oraz polskich na Ukrainie i jakie wyzwania stoją przed tymi organizacjami.

III Polsko-Ukraińska Konferencja Biznesowa to doskonała okazja dla przedsiębiorców polskich, którzy planują ekspansję na Ukrainie, przedsiębiorców ukraińskich, którzy chcą założyć działalność gospodarczą w Polsce, biznesmenów, poszukujących partnerów handlowych w obu krajach oraz organizatorów z różnych branż segmentu B2B, zainteresowanych współpracą.

Wśród prelegentów na III Polsko-Ukraińskiej Konferencji Biznesowej są m. in. Jan Załubski – współzałożyciel i Prezes firmy Zet Transport, Tomasz Dąbrowski - Prezes firmy KDS, Juliusz Bolek - Przewodniczący Rady Dyrektorów Instytutu Biznesu oraz , Piotr Alejski - Główny Dyrektor polskiej filii międzynarodowej firmy logistycznej SAT Albatros Sea Air Service oraz koordynator optymalizacji łańcucha dostaw w OIA Global, Bogdan Małachiwskyj – właściciel firmy T-Proekt, Natalia Kishyk – właściciel Rodemna.

Organizatorzy zaplanowali BiznesMarket, umożliwiający przedsiębiorcom 5-minutowe zaprezentowanie działalności swojej firmy oraz przekazanie jaki rodzaj współpracy ich interesuje.

Organizatorzy spodziewają się około 200 uczestników. Dla zainteresowanych przedsiębiorstw jest przewidziana część wystawiennicza.

Lokalizacja: Lwów, ul. Morozna 14, Grand Hall hotelu Sonata

Czas trwania: 27.04.2017 – 17:00 – 23:00, 28.04.2017 – 09:30 – 16:00

Kontakt:

tel.: +38 (067) 18 100 28, +48 512 777 605

e-mail: konferencja@rodemna.com

Rejestracja możliwa na stronie: http://rodemna.com/konferencja_biznesowa_2017_pl.php

lub przez evenea.pl: http://bit.ly/2mfzSVu

Wydarzenie w sieci Facebook: http://bit.ly/2mN37fu

Organizator: Rodemna advertising online

 
Skontaktuj się z nami
 

Komentarze (Komentarze mogą wnosić tylko zarejestrowani użytkownicy. )

 
 
Skarga na komentarz Zamknąć okno

Jesteście pewne, że chcecie zawiadomić administrację portalu o tym, że użytkownik narusza zasady komentowanie i rozmieszczenie kontentu?


Zawiadomić

Skasować
 
 
 
Skarga na komentarz Zamknąć okno

 
 

Szukaj

Szukać

Aktualności kompanii

III Polsko-Ukraińska Konferencja Biznesowa
marca 21, 2017 2:13 p.m.

Świat się dynamicznie zmienia, również ten gospodarczy. W życie wchodzą nowe regulacje, które wpływają na warunki w jakich prowadzi się biznes. Te sprawy będą przedmiotem III Polsko Ukraińskiej Konferencji Biznesowej, kt…

 
Unia Europejska przeznacza 600 mln euro pomocy dla wzmocnienia gospodarki Ukrainy
marca 20, 2017 1:42 p.m.

Komisja Europejska po kilku miesiącach opóźnienia postanowiła udzielić Ukrainie 600 milionów euro pomocy, przeznaczonej na wzmocnienie gospodarki.Unia Europejska złagodził wymagania zniesienia przez Kijów zakazu na eksport…

 
 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Identyfikator strony
Identyfikator strony:
1234

Poszukiwanie
 
 

Zamknąć
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create