Unilever po raz kolejny z Listkiem CSR

Unilever po raz kolejny z Listkiem CSR

Firma Unilever zdała kolejny test odpowiedzialności. W maju 2014 roku koncern wyróżniony został przez tygodnik Polityka oraz firmę doradczą PwC Białym Listkiem CSR.

Plebiscyt zorganizowany został trzeci rok z rzędu. Do udziału w nim zaproszono ponad 800 firm o przychodach powyżej 250 mln zł. Ich zadaniem była odpowiedź na pytania podsumowujące działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu podjęte w 2013 roku. Ankieta opracowana została na podstawie najważniejszych wytycznych ISO 26000. Dotyczyła siedmiu obszarów: ładu korporacyjnego, praw człowieka, zachowania wobec pracowników, ochrony środowiska, dbałości o klienta, uczciwości biznesowej i zaangażowania społecznego.
Biały Listek CSR to kolejny dowód postępów dokonywanych przez Unilever w ramach przyjętego w 2011 roku planu "Życie w sposób zrównoważony". Ambicją firmy jest podwojenie rozmiaru swojego biznesu, przy jednoczesnym zmniejszeniu negatywnego wpływu na środowisko naturalne oraz zwiększeniu pozytywnego oddziaływania na społeczeństwo.

http://www.unilever.pl/dla-mediow/aktualnosci/2014/UnileverporazkolejnyzListkiemCSR.aspx

 
Skontaktuj się z nami
 

Komentarze (Komentarze mogą wnosić tylko zarejestrowani użytkownicy. )

 
 
Skarga na komentarz Zamknąć okno

Jesteście pewne, że chcecie zawiadomić administrację portalu o tym, że użytkownik narusza zasady komentowanie i rozmieszczenie kontentu?


Zawiadomić

Skasować
 
 
 
Skarga na komentarz Zamknąć okno

 
 

Szukaj

Szukać

Aktualności kompanii

III Polsko-Ukraińska Konferencja Biznesowa
marca 21, 2017 2:13 p.m.

Świat się dynamicznie zmienia, również ten gospodarczy. W życie wchodzą nowe regulacje, które wpływają na warunki w jakich prowadzi się biznes. Te sprawy będą przedmiotem III Polsko Ukraińskiej Konferencji Biznesowej, kt…

 
Unia Europejska przeznacza 600 mln euro pomocy dla wzmocnienia gospodarki Ukrainy
marca 20, 2017 1:42 p.m.

Komisja Europejska po kilku miesiącach opóźnienia postanowiła udzielić Ukrainie 600 milionów euro pomocy, przeznaczonej na wzmocnienie gospodarki.Unia Europejska złagodził wymagania zniesienia przez Kijów zakazu na eksport…

 
 
  • Umieszczenie w Polsce
  • Прямі поставки 2.0
  • Pakiety reklamy
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Identyfikator strony
Identyfikator strony:
1234

Poszukiwanie
 
 

Zamknąć
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create