Unilever po raz kolejny z Listkiem CSR

Unilever po raz kolejny z Listkiem CSR

Firma Unilever zdała kolejny test odpowiedzialności. W maju 2014 roku koncern wyróżniony został przez tygodnik Polityka oraz firmę doradczą PwC Białym Listkiem CSR.

Plebiscyt zorganizowany został trzeci rok z rzędu. Do udziału w nim zaproszono ponad 800 firm o przychodach powyżej 250 mln zł. Ich zadaniem była odpowiedź na pytania podsumowujące działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu podjęte w 2013 roku. Ankieta opracowana została na podstawie najważniejszych wytycznych ISO 26000. Dotyczyła siedmiu obszarów: ładu korporacyjnego, praw człowieka, zachowania wobec pracowników, ochrony środowiska, dbałości o klienta, uczciwości biznesowej i zaangażowania społecznego.
Biały Listek CSR to kolejny dowód postępów dokonywanych przez Unilever w ramach przyjętego w 2011 roku planu "Życie w sposób zrównoważony". Ambicją firmy jest podwojenie rozmiaru swojego biznesu, przy jednoczesnym zmniejszeniu negatywnego wpływu na środowisko naturalne oraz zwiększeniu pozytywnego oddziaływania na społeczeństwo.

http://www.unilever.pl/dla-mediow/aktualnosci/2014/UnileverporazkolejnyzListkiemCSR.aspx

 
Skontaktuj się z nami
 

Komentarze (Komentarze mogą wnosić tylko zarejestrowani użytkownicy. )

 
 
Skarga na komentarz Zamknąć okno

Jesteście pewne, że chcecie zawiadomić administrację portalu o tym, że użytkownik narusza zasady komentowanie i rozmieszczenie kontentu?


Zawiadomić

Skasować
 
 
 
Skarga na komentarz Zamknąć okno

 
 

Szukaj

Szukać

Aktualności kompanii

III Polsko-Ukraińska Konferencja Biznesowa
marca 21, 2017 2:13 p.m.

Świat się dynamicznie zmienia, również ten gospodarczy. W życie wchodzą nowe regulacje, które wpływają na warunki w jakich prowadzi się biznes. Te sprawy będą przedmiotem III Polsko Ukraińskiej Konferencji Biznesowej, kt…

 
Unia Europejska przeznacza 600 mln euro pomocy dla wzmocnienia gospodarki Ukrainy
marca 20, 2017 1:42 p.m.

Komisja Europejska po kilku miesiącach opóźnienia postanowiła udzielić Ukrainie 600 milionów euro pomocy, przeznaczonej na wzmocnienie gospodarki.Unia Europejska złagodził wymagania zniesienia przez Kijów zakazu na eksport…

 
 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Identyfikator strony
Identyfikator strony:
1234

Poszukiwanie
 
 

Zamknąć
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create