Grupa ATLAS Liderem Filantropii 2014

Grupa ATLAS Liderem Filantropii 2014

Grupa ATLAS już po raz trzeci z rzędu została uhonorowana tytułem Lidera Filantropii. W 2013 r. największy Polski producent chemii budowlanej przeznaczył na cele dobroczynne ponad 5% dochodów - najwięcej spośród polskich przedsiębiorstw.

Grupa ATLAS już po raz trzeci z rzędu okazała się najbardziej hojnym polskim przedsiębiorstwem w kategorii „firma, która w minionym roku na cele społeczne przekazała największy odsetek swoich dochodów przed opodatkowaniem". O przewadze ATLAS świadczy fakt, że dla 10-ciu najlepszych polskich przedsiębiorstw w tej kategorii, średni procent dochodów przeznaczanych w roku 2013 na cele społeczne wyniósł 1,86%, podczas, gdy w przypadku Grupy ATLAS odsetek ten wyniósł aż 5,06%.

Grupa ATLAS od zawsze przykładała ogromną wagę do społecznej odpowiedzialności biznesu. W 1996 r. firma założyła Fundację Dobroczynności ATLAS, której celem jest wsparcie finansowe osób potrzebujących – najczęściej przewlekle chorych, którzy nie są w stanie samodzielnie finansować leczenia.
W trakcie swojej działalności Fundacja przekazała na działania pomocowe prawie 58 mln zł.

http://www.atlas.com.pl/pl/news/pokaz/1509/Grupa_ATLAS_Liderem_Filantropii_2014/1335

 
Skontaktuj się z nami
 

Komentarze (Komentarze mogą wnosić tylko zarejestrowani użytkownicy. )

 
 
Skarga na komentarz Zamknąć okno

Jesteście pewne, że chcecie zawiadomić administrację portalu o tym, że użytkownik narusza zasady komentowanie i rozmieszczenie kontentu?


Zawiadomić

Skasować
 
 
 
Skarga na komentarz Zamknąć okno

 
 

Szukaj

Szukać

Aktualności kompanii

III Polsko-Ukraińska Konferencja Biznesowa
marca 21, 2017 2:13 p.m.

Świat się dynamicznie zmienia, również ten gospodarczy. W życie wchodzą nowe regulacje, które wpływają na warunki w jakich prowadzi się biznes. Te sprawy będą przedmiotem III Polsko Ukraińskiej Konferencji Biznesowej, kt…

 
Unia Europejska przeznacza 600 mln euro pomocy dla wzmocnienia gospodarki Ukrainy
marca 20, 2017 1:42 p.m.

Komisja Europejska po kilku miesiącach opóźnienia postanowiła udzielić Ukrainie 600 milionów euro pomocy, przeznaczonej na wzmocnienie gospodarki.Unia Europejska złagodził wymagania zniesienia przez Kijów zakazu na eksport…

 
 
  • Umieszczenie w Polsce
  • Прямі поставки 2.0
  • Pakiety reklamy
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Identyfikator strony
Identyfikator strony:
1234

Poszukiwanie
 
 

Zamknąć
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create