Grupa ATLAS Liderem Filantropii 2014

Grupa ATLAS Liderem Filantropii 2014

Grupa ATLAS już po raz trzeci z rzędu została uhonorowana tytułem Lidera Filantropii. W 2013 r. największy Polski producent chemii budowlanej przeznaczył na cele dobroczynne ponad 5% dochodów - najwięcej spośród polskich przedsiębiorstw.

Grupa ATLAS już po raz trzeci z rzędu okazała się najbardziej hojnym polskim przedsiębiorstwem w kategorii „firma, która w minionym roku na cele społeczne przekazała największy odsetek swoich dochodów przed opodatkowaniem". O przewadze ATLAS świadczy fakt, że dla 10-ciu najlepszych polskich przedsiębiorstw w tej kategorii, średni procent dochodów przeznaczanych w roku 2013 na cele społeczne wyniósł 1,86%, podczas, gdy w przypadku Grupy ATLAS odsetek ten wyniósł aż 5,06%.

Grupa ATLAS od zawsze przykładała ogromną wagę do społecznej odpowiedzialności biznesu. W 1996 r. firma założyła Fundację Dobroczynności ATLAS, której celem jest wsparcie finansowe osób potrzebujących – najczęściej przewlekle chorych, którzy nie są w stanie samodzielnie finansować leczenia.
W trakcie swojej działalności Fundacja przekazała na działania pomocowe prawie 58 mln zł.

http://www.atlas.com.pl/pl/news/pokaz/1509/Grupa_ATLAS_Liderem_Filantropii_2014/1335

 
Skontaktuj się z nami
 

Komentarze (Komentarze mogą wnosić tylko zarejestrowani użytkownicy. )

 
 
Skarga na komentarz Zamknąć okno

Jesteście pewne, że chcecie zawiadomić administrację portalu o tym, że użytkownik narusza zasady komentowanie i rozmieszczenie kontentu?


Zawiadomić

Skasować
 
 
 
Skarga na komentarz Zamknąć okno

 
 

Szukaj

Szukać

Aktualności kompanii

III Polsko-Ukraińska Konferencja Biznesowa
marca 21, 2017 2:13 p.m.

Świat się dynamicznie zmienia, również ten gospodarczy. W życie wchodzą nowe regulacje, które wpływają na warunki w jakich prowadzi się biznes. Te sprawy będą przedmiotem III Polsko Ukraińskiej Konferencji Biznesowej, kt…

 
Unia Europejska przeznacza 600 mln euro pomocy dla wzmocnienia gospodarki Ukrainy
marca 20, 2017 1:42 p.m.

Komisja Europejska po kilku miesiącach opóźnienia postanowiła udzielić Ukrainie 600 milionów euro pomocy, przeznaczonej na wzmocnienie gospodarki.Unia Europejska złagodził wymagania zniesienia przez Kijów zakazu na eksport…

 
 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Identyfikator strony
Identyfikator strony:
1234

Poszukiwanie
 
 

Zamknąć
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create