ZM Nove uczestniczy w Wirtualnych Targach Pracy

ZM Nove uczestniczy w Wirtualnych Targach Pracy

Targi pracy to często wykorzystywane narzędzie marketingu rekrutacyjnego. Udział firmy w targach pracy to doskonała okazja, aby zaprezentować ofertę firmy szerokiemu gronu potencjalnych kandydatów do pracy i na praktyki, a z drugiej strony– zebrać ciekawe informacje o postrzeganiu firmy na rynku pracy.

Dlaczego zdecydowaliśmy się na udział? Z roku na rok popularność Targów Pracy zwiększa się bardzo mocno. Dla naszej firmy jest to doskonała możliwość zaprezentowania wizerunku firmy na terenie całej Polski. Każdy odwiedzający nasze wirtualne stoisko mógł zadawać rozmaite pytania związane z firmą lub stanowiskiem pracy zanim jeszcze zdecyduje się na nie aplikować. Uczestnictwo w Targach zmniejsza więc koszty rekrutacji.

Dlaczego wirtualne? Odzwierciedlanie rzeczywistości w świecie wirtualnym to bardzo atrakcyjna forma komunikacji oraz oszczędność czasu osób poszukujących nowych wyzwań zawodowych. Wirtualna forma targów daje możliwość bycia tam, gdzie czasem trudno dotrzeć osobiście. Ponadto Internet to medium, które zdobywa sobie coraz większe grono zwolenników. Na chwilę obecną ponad 80% osób wybiera właśnie Internet przy poszukiwaniu pracy (Źródło: gemiusAdHoc). Jeżeli ktoś szuka pracy poza miejscem zamieszkania, takie targi to idealna szansa na zrealizowanie swoich planów zawodowych.

http://www.zmnove.pl/

 
Skontaktuj się z nami
 

Komentarze (Komentarze mogą wnosić tylko zarejestrowani użytkownicy. )

 
 
Skarga na komentarz Zamknąć okno

Jesteście pewne, że chcecie zawiadomić administrację portalu o tym, że użytkownik narusza zasady komentowanie i rozmieszczenie kontentu?


Zawiadomić

Skasować
 
 
 
Skarga na komentarz Zamknąć okno

 
 

Szukaj

Szukać

Aktualności kompanii

III Polsko-Ukraińska Konferencja Biznesowa
marca 21, 2017 2:13 p.m.

Świat się dynamicznie zmienia, również ten gospodarczy. W życie wchodzą nowe regulacje, które wpływają na warunki w jakich prowadzi się biznes. Te sprawy będą przedmiotem III Polsko Ukraińskiej Konferencji Biznesowej, kt…

 
Unia Europejska przeznacza 600 mln euro pomocy dla wzmocnienia gospodarki Ukrainy
marca 20, 2017 1:42 p.m.

Komisja Europejska po kilku miesiącach opóźnienia postanowiła udzielić Ukrainie 600 milionów euro pomocy, przeznaczonej na wzmocnienie gospodarki.Unia Europejska złagodził wymagania zniesienia przez Kijów zakazu na eksport…

 
 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Identyfikator strony
Identyfikator strony:
1234

Poszukiwanie
 
 

Zamknąć
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create