Oficjalne otwarcie nowej wędzarni

Oficjalne otwarcie nowej wędzarni

15 Maja 2012r. w Zakładach Mięsnych Nove Sp. z o.o., Przewodniczący Rady Głównej Jens Jorgen Henriksen oraz Prezes Tican Ove Thejls dokonali oficjalnego otwarcia nowej wędzarni.

 Nove zainwestowało w 15 komór parzelniczo - wędzarniczych, 4 parzelniki oraz 4 boksy do chłodzenia natryskiem wody lodowej. Urządzenia te są typu dwustronnego , i spełniają najwyższe wymogi higieniczne i jakościowe. Również istotna kwestią jest to, że nowa wędzarnia pozwoli zwiększyć zdolności produkcyjne zakładu.Dwu piętrowy budynek zapewnia 1088m2 powierzchni użytkowej.

Za budowę obiektu odpowiedzialna była firma HIRAM z Torunia, za instalację sprzętu PEK – MONT z Bielska. Obu firmom dziękujemy za współpracę.Na uroczystym otwarciu mieliśmy także przyjemność gościć: Burmistrza Nowego Pana Czesława Wolińskiego, Przewodniczącego Rady Pana Marka Słomińskiegooraz przedstawicieli różnych urzędów i instytucji gminnych i powiatowych.

Po symbolicznym przecięciu wstęgi na zaproszonych gości oraz wszystkich pracowników ZM Nove czekał ogromny tort, kiełbaski z grilla oraz inne przekąski przygotowane przez Hanza Pałac.

http://www.zmnove.pl/

 
Skontaktuj się z nami
 

Komentarze (Komentarze mogą wnosić tylko zarejestrowani użytkownicy. )

 
 
Skarga na komentarz Zamknąć okno

Jesteście pewne, że chcecie zawiadomić administrację portalu o tym, że użytkownik narusza zasady komentowanie i rozmieszczenie kontentu?


Zawiadomić

Skasować
 
 
 
Skarga na komentarz Zamknąć okno

 
 

Szukaj

Szukać

Aktualności kompanii

III Polsko-Ukraińska Konferencja Biznesowa
marca 21, 2017 2:13 p.m.

Świat się dynamicznie zmienia, również ten gospodarczy. W życie wchodzą nowe regulacje, które wpływają na warunki w jakich prowadzi się biznes. Te sprawy będą przedmiotem III Polsko Ukraińskiej Konferencji Biznesowej, kt…

 
Unia Europejska przeznacza 600 mln euro pomocy dla wzmocnienia gospodarki Ukrainy
marca 20, 2017 1:42 p.m.

Komisja Europejska po kilku miesiącach opóźnienia postanowiła udzielić Ukrainie 600 milionów euro pomocy, przeznaczonej na wzmocnienie gospodarki.Unia Europejska złagodził wymagania zniesienia przez Kijów zakazu na eksport…

 
 
  • Umieszczenie w Polsce
  • Прямі поставки 2.0
  • Pakiety reklamy
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Identyfikator strony
Identyfikator strony:
1234

Poszukiwanie
 
 

Zamknąć
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create