Oficjalne otwarcie nowej wędzarni

Oficjalne otwarcie nowej wędzarni

15 Maja 2012r. w Zakładach Mięsnych Nove Sp. z o.o., Przewodniczący Rady Głównej Jens Jorgen Henriksen oraz Prezes Tican Ove Thejls dokonali oficjalnego otwarcia nowej wędzarni.

 Nove zainwestowało w 15 komór parzelniczo - wędzarniczych, 4 parzelniki oraz 4 boksy do chłodzenia natryskiem wody lodowej. Urządzenia te są typu dwustronnego , i spełniają najwyższe wymogi higieniczne i jakościowe. Również istotna kwestią jest to, że nowa wędzarnia pozwoli zwiększyć zdolności produkcyjne zakładu.Dwu piętrowy budynek zapewnia 1088m2 powierzchni użytkowej.

Za budowę obiektu odpowiedzialna była firma HIRAM z Torunia, za instalację sprzętu PEK – MONT z Bielska. Obu firmom dziękujemy za współpracę.Na uroczystym otwarciu mieliśmy także przyjemność gościć: Burmistrza Nowego Pana Czesława Wolińskiego, Przewodniczącego Rady Pana Marka Słomińskiegooraz przedstawicieli różnych urzędów i instytucji gminnych i powiatowych.

Po symbolicznym przecięciu wstęgi na zaproszonych gości oraz wszystkich pracowników ZM Nove czekał ogromny tort, kiełbaski z grilla oraz inne przekąski przygotowane przez Hanza Pałac.

http://www.zmnove.pl/

 
Skontaktuj się z nami
 

Komentarze (Komentarze mogą wnosić tylko zarejestrowani użytkownicy. )

 
 
Skarga na komentarz Zamknąć okno

Jesteście pewne, że chcecie zawiadomić administrację portalu o tym, że użytkownik narusza zasady komentowanie i rozmieszczenie kontentu?


Zawiadomić

Skasować
 
 
 
Skarga na komentarz Zamknąć okno

 
 

Szukaj

Szukać

Aktualności kompanii

III Polsko-Ukraińska Konferencja Biznesowa
marca 21, 2017 2:13 p.m.

Świat się dynamicznie zmienia, również ten gospodarczy. W życie wchodzą nowe regulacje, które wpływają na warunki w jakich prowadzi się biznes. Te sprawy będą przedmiotem III Polsko Ukraińskiej Konferencji Biznesowej, kt…

 
Unia Europejska przeznacza 600 mln euro pomocy dla wzmocnienia gospodarki Ukrainy
marca 20, 2017 1:42 p.m.

Komisja Europejska po kilku miesiącach opóźnienia postanowiła udzielić Ukrainie 600 milionów euro pomocy, przeznaczonej na wzmocnienie gospodarki.Unia Europejska złagodził wymagania zniesienia przez Kijów zakazu na eksport…

 
 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Identyfikator strony
Identyfikator strony:
1234

Poszukiwanie
 
 

Zamknąć
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create