Grillowanie z wyższej półki – po Novemu!

Grillowanie z wyższej półki – po Novemu!

Wiosenna aura sprzyja spotkaniom na świeżym powietrzu, wspólnemu biesiadowaniu w gronie rodziny i przyjaciół. Słońce, przyroda budząca się do życia, coraz dłuższe wieczory to oznaki nie tylko zmieniającej się pory roku, ale także zachęta, by rozpocząć sezon grillowy. Niestety, potrawy z grilla najczęściej kojarzą się z posiłkami wyjątkowo niekorzystnymi dla naszego zdrowia. Jest jednak na to sposób – wystarczy zadbać o dobór produktów. Dla osób ceniących wysokiej jakości wyroby mięsne przygotowaliśmy specjalną linię Grill, która pozwoli bez obaw delektować się aromatycznymi, smacznymi i zdrowymi specjałami przygotowanymi na ruszcie. Wszystko za sprawą składu, bowiem produkty z nowo wprowadzonej linii, sygnowanej marką Nove, nie zawierają MOM, sztucznych barwników oraz dodatku glutaminianu sodu, zawierają natomiast 100% mięsa wieprzowego. Produkty dostępne są w 600 g opakowaniach.

Linia Grill zaspokoi gusta najbardziej wymagających smakoszy. Entuzjaści oryginalnych smaków powinni zwrócić uwagę na kaszankę białą z bazylią i pomidorami, miłośnicy kaszy zaś na kaszankę gryczaną. Marka Nove przygotowała także propozycje dla tradycjonalistów – zwolenników klasyki ucieszy z pewnością obecność w linii Grill kiełbasy śląskiej, nowoczesnej jej wersji z serem gouda, jak również kaszanki jęczmiennej. Dla podkreślenia walorów smakowych potraw do każdego wyrobu dołączono dodatkowo ketchup i musztardę firmy Develey. Tak skomponowany zestaw to gwarancja udanego grillowania!

http://www.zmnove.pl/

 
Skontaktuj się z nami
 

Komentarze (Komentarze mogą wnosić tylko zarejestrowani użytkownicy. )

 
 
Skarga na komentarz Zamknąć okno

Jesteście pewne, że chcecie zawiadomić administrację portalu o tym, że użytkownik narusza zasady komentowanie i rozmieszczenie kontentu?


Zawiadomić

Skasować
 
 
 
Skarga na komentarz Zamknąć okno

 
 

Szukaj

Szukać

Aktualności kompanii

III Polsko-Ukraińska Konferencja Biznesowa
marca 21, 2017 2:13 p.m.

Świat się dynamicznie zmienia, również ten gospodarczy. W życie wchodzą nowe regulacje, które wpływają na warunki w jakich prowadzi się biznes. Te sprawy będą przedmiotem III Polsko Ukraińskiej Konferencji Biznesowej, kt…

 
Unia Europejska przeznacza 600 mln euro pomocy dla wzmocnienia gospodarki Ukrainy
marca 20, 2017 1:42 p.m.

Komisja Europejska po kilku miesiącach opóźnienia postanowiła udzielić Ukrainie 600 milionów euro pomocy, przeznaczonej na wzmocnienie gospodarki.Unia Europejska złagodził wymagania zniesienia przez Kijów zakazu na eksport…

 
 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Identyfikator strony
Identyfikator strony:
1234

Poszukiwanie
 
 

Zamknąć
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create