Grillowanie z wyższej półki – po Novemu!

Grillowanie z wyższej półki – po Novemu!

Wiosenna aura sprzyja spotkaniom na świeżym powietrzu, wspólnemu biesiadowaniu w gronie rodziny i przyjaciół. Słońce, przyroda budząca się do życia, coraz dłuższe wieczory to oznaki nie tylko zmieniającej się pory roku, ale także zachęta, by rozpocząć sezon grillowy. Niestety, potrawy z grilla najczęściej kojarzą się z posiłkami wyjątkowo niekorzystnymi dla naszego zdrowia. Jest jednak na to sposób – wystarczy zadbać o dobór produktów. Dla osób ceniących wysokiej jakości wyroby mięsne przygotowaliśmy specjalną linię Grill, która pozwoli bez obaw delektować się aromatycznymi, smacznymi i zdrowymi specjałami przygotowanymi na ruszcie. Wszystko za sprawą składu, bowiem produkty z nowo wprowadzonej linii, sygnowanej marką Nove, nie zawierają MOM, sztucznych barwników oraz dodatku glutaminianu sodu, zawierają natomiast 100% mięsa wieprzowego. Produkty dostępne są w 600 g opakowaniach.

Linia Grill zaspokoi gusta najbardziej wymagających smakoszy. Entuzjaści oryginalnych smaków powinni zwrócić uwagę na kaszankę białą z bazylią i pomidorami, miłośnicy kaszy zaś na kaszankę gryczaną. Marka Nove przygotowała także propozycje dla tradycjonalistów – zwolenników klasyki ucieszy z pewnością obecność w linii Grill kiełbasy śląskiej, nowoczesnej jej wersji z serem gouda, jak również kaszanki jęczmiennej. Dla podkreślenia walorów smakowych potraw do każdego wyrobu dołączono dodatkowo ketchup i musztardę firmy Develey. Tak skomponowany zestaw to gwarancja udanego grillowania!

http://www.zmnove.pl/

 
Skontaktuj się z nami
 

Komentarze (Komentarze mogą wnosić tylko zarejestrowani użytkownicy. )

 
 
Skarga na komentarz Zamknąć okno

Jesteście pewne, że chcecie zawiadomić administrację portalu o tym, że użytkownik narusza zasady komentowanie i rozmieszczenie kontentu?


Zawiadomić

Skasować
 
 
 
Skarga na komentarz Zamknąć okno

 
 

Szukaj

Szukać

Aktualności kompanii

III Polsko-Ukraińska Konferencja Biznesowa
marca 21, 2017 2:13 p.m.

Świat się dynamicznie zmienia, również ten gospodarczy. W życie wchodzą nowe regulacje, które wpływają na warunki w jakich prowadzi się biznes. Te sprawy będą przedmiotem III Polsko Ukraińskiej Konferencji Biznesowej, kt…

 
Unia Europejska przeznacza 600 mln euro pomocy dla wzmocnienia gospodarki Ukrainy
marca 20, 2017 1:42 p.m.

Komisja Europejska po kilku miesiącach opóźnienia postanowiła udzielić Ukrainie 600 milionów euro pomocy, przeznaczonej na wzmocnienie gospodarki.Unia Europejska złagodził wymagania zniesienia przez Kijów zakazu na eksport…

 
 
  • Umieszczenie w Polsce
  • Прямі поставки 2.0
  • Pakiety reklamy
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Identyfikator strony
Identyfikator strony:
1234

Poszukiwanie
 
 

Zamknąć
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create