Lantek wprowadza nową wersję swojego oprogramowania dla branży obróbki metali

Lantek wprowadza nową wersję swojego oprogramowania dla branży obróbki metali

Lantek to światowy lider w dziedzinie rozwoju i marketingu zintegrowanych rozwiązań CAD/CAM/ERP na potrzeby branży obrabiarek. Firma niedawno zaprezentowała swoje nowe portfolio na rok 2014, w którym znajdują się innowacyjne udoskonalenia w zakresie rozwiązań CAM 2D i CAM 3D, zarządzania produkcją i mechanizmów integracji, które łącznie ułatwiają pracę użytkownika, ograniczają potrzebny czas i materiały potrzebne do produkcji oraz zwiększają możliwości integracji z narzędziami CAD o bardziej ugruntowanej pozycji na rynku.

Oferowane przez Lantek rozwiązania 2D CAM obejmują ulepszenia panelu wyświetlającego zagnieżdżone części obszaru roboczego, a także ustawienia do importu geometrii, pozwalające automatycznie wybierać potrzebną technologię odpowiednią do rodzaju konturu, jak również przedstawiać nakładanie się urządzeń do dziurkowania.

http://www.lanteksms.com/pl/noticia.asp?id=19113

 
Skontaktuj się z nami
 

Komentarze (Komentarze mogą wnosić tylko zarejestrowani użytkownicy. )

 
 
Skarga na komentarz Zamknąć okno

Jesteście pewne, że chcecie zawiadomić administrację portalu o tym, że użytkownik narusza zasady komentowanie i rozmieszczenie kontentu?


Zawiadomić

Skasować
 
 
 
Skarga na komentarz Zamknąć okno

 
 

Szukaj

Szukać

Aktualności kompanii

III Polsko-Ukraińska Konferencja Biznesowa
marca 21, 2017 2:13 p.m.

Świat się dynamicznie zmienia, również ten gospodarczy. W życie wchodzą nowe regulacje, które wpływają na warunki w jakich prowadzi się biznes. Te sprawy będą przedmiotem III Polsko Ukraińskiej Konferencji Biznesowej, kt…

 
Unia Europejska przeznacza 600 mln euro pomocy dla wzmocnienia gospodarki Ukrainy
marca 20, 2017 1:42 p.m.

Komisja Europejska po kilku miesiącach opóźnienia postanowiła udzielić Ukrainie 600 milionów euro pomocy, przeznaczonej na wzmocnienie gospodarki.Unia Europejska złagodził wymagania zniesienia przez Kijów zakazu na eksport…

 
 
  • Umieszczenie w Polsce
  • Прямі поставки 2.0
  • Pakiety reklamy
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Identyfikator strony
Identyfikator strony:
1234

Poszukiwanie
 
 

Zamknąć
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create