Lantek wprowadza nową wersję swojego oprogramowania dla branży obróbki metali

Lantek wprowadza nową wersję swojego oprogramowania dla branży obróbki metali

Lantek to światowy lider w dziedzinie rozwoju i marketingu zintegrowanych rozwiązań CAD/CAM/ERP na potrzeby branży obrabiarek. Firma niedawno zaprezentowała swoje nowe portfolio na rok 2014, w którym znajdują się innowacyjne udoskonalenia w zakresie rozwiązań CAM 2D i CAM 3D, zarządzania produkcją i mechanizmów integracji, które łącznie ułatwiają pracę użytkownika, ograniczają potrzebny czas i materiały potrzebne do produkcji oraz zwiększają możliwości integracji z narzędziami CAD o bardziej ugruntowanej pozycji na rynku.

Oferowane przez Lantek rozwiązania 2D CAM obejmują ulepszenia panelu wyświetlającego zagnieżdżone części obszaru roboczego, a także ustawienia do importu geometrii, pozwalające automatycznie wybierać potrzebną technologię odpowiednią do rodzaju konturu, jak również przedstawiać nakładanie się urządzeń do dziurkowania.

http://www.lanteksms.com/pl/noticia.asp?id=19113

 
Skontaktuj się z nami
 

Komentarze (Komentarze mogą wnosić tylko zarejestrowani użytkownicy. )

 
 
Skarga na komentarz Zamknąć okno

Jesteście pewne, że chcecie zawiadomić administrację portalu o tym, że użytkownik narusza zasady komentowanie i rozmieszczenie kontentu?


Zawiadomić

Skasować
 
 
 
Skarga na komentarz Zamknąć okno

 
 

Szukaj

Szukać

Aktualności kompanii

III Polsko-Ukraińska Konferencja Biznesowa
marca 21, 2017 2:13 p.m.

Świat się dynamicznie zmienia, również ten gospodarczy. W życie wchodzą nowe regulacje, które wpływają na warunki w jakich prowadzi się biznes. Te sprawy będą przedmiotem III Polsko Ukraińskiej Konferencji Biznesowej, kt…

 
Unia Europejska przeznacza 600 mln euro pomocy dla wzmocnienia gospodarki Ukrainy
marca 20, 2017 1:42 p.m.

Komisja Europejska po kilku miesiącach opóźnienia postanowiła udzielić Ukrainie 600 milionów euro pomocy, przeznaczonej na wzmocnienie gospodarki.Unia Europejska złagodził wymagania zniesienia przez Kijów zakazu na eksport…

 
 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Identyfikator strony
Identyfikator strony:
1234

Poszukiwanie
 
 

Zamknąć
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create