BIALL-NET WPROWADZA NOWĄ TECHNOLOGIĘ

BIALL-NET WPROWADZA NOWĄ TECHNOLOGIĘ

Gdańska firma BIALL–NET, działająca przede wszystkim na Chełmie i Morenie, bardzo skutecznie konkuruje z wielkimi korporacjami, które proponują nam internet, telewizję i telefon – usługi o dość wątpliwej czasami jakości. Poza tym klienci gdańskiej firmy otrzymują często w prezencie kupony rabatowe do salonu fitness, SPA albo na strzelnicę.

Wielkie firmy korporacyjne świadczące usługi multimedialne ograniczają się jedynie do zawarcia umowy z klientem, dostarczania sygnału internetowego i telewizyjnego oraz wystawiania rachunku za usługę. Klient traktowany jest raczej przedmiotowo.

W tej chwili mieszkańcy Gdańska mogą skorzystać z bardzo ciekawych promocji przygotowanych przez BIALL-NET. Nieskromnie możemy powiedzieć, że każdy mieszkaniec Chełmu i Moreny powinien skorzystać z tego dobrodziejstwa, jakim są biura firmy znajdujące się właśnie na terenie ich dzielnic, dzięki czemu osobiście może porozmawiać z konsultantem na temat swoich oczekiwań związanych z internetem albo telewizją. Jeszcze przez kilka tygodni obowiązywać będzie promocja na bezpłatny internet. Aby skorzystać z oferty wystarczy posiadać odpowiedni kupon. Do końca września rozdano ich już około tysiąca, ale nikt nie skorzystał jeszcze z promocji. Warto się jednak pospieszyć, bo niebawem oferta nie będzie już aktualna.

http://www.panoramapomorza.pl/index.php/pruszcz-z-zycia-miasta/181-biall-net-wprowadza-nowa-technologie

 
Skontaktuj się z nami
 

Komentarze (Komentarze mogą wnosić tylko zarejestrowani użytkownicy. )

 
 
Skarga na komentarz Zamknąć okno

Jesteście pewne, że chcecie zawiadomić administrację portalu o tym, że użytkownik narusza zasady komentowanie i rozmieszczenie kontentu?


Zawiadomić

Skasować
 
 
 
Skarga na komentarz Zamknąć okno

 
 

Szukaj

Szukać

Aktualności kompanii

III Polsko-Ukraińska Konferencja Biznesowa
marca 21, 2017 2:13 p.m.

Świat się dynamicznie zmienia, również ten gospodarczy. W życie wchodzą nowe regulacje, które wpływają na warunki w jakich prowadzi się biznes. Te sprawy będą przedmiotem III Polsko Ukraińskiej Konferencji Biznesowej, kt…

 
Unia Europejska przeznacza 600 mln euro pomocy dla wzmocnienia gospodarki Ukrainy
marca 20, 2017 1:42 p.m.

Komisja Europejska po kilku miesiącach opóźnienia postanowiła udzielić Ukrainie 600 milionów euro pomocy, przeznaczonej na wzmocnienie gospodarki.Unia Europejska złagodził wymagania zniesienia przez Kijów zakazu na eksport…

 
 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Identyfikator strony
Identyfikator strony:
1234

Poszukiwanie
 
 

Zamknąć
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create