BIALL-NET WPROWADZA NOWĄ TECHNOLOGIĘ

BIALL-NET WPROWADZA NOWĄ TECHNOLOGIĘ

Gdańska firma BIALL–NET, działająca przede wszystkim na Chełmie i Morenie, bardzo skutecznie konkuruje z wielkimi korporacjami, które proponują nam internet, telewizję i telefon – usługi o dość wątpliwej czasami jakości. Poza tym klienci gdańskiej firmy otrzymują często w prezencie kupony rabatowe do salonu fitness, SPA albo na strzelnicę.

Wielkie firmy korporacyjne świadczące usługi multimedialne ograniczają się jedynie do zawarcia umowy z klientem, dostarczania sygnału internetowego i telewizyjnego oraz wystawiania rachunku za usługę. Klient traktowany jest raczej przedmiotowo.

W tej chwili mieszkańcy Gdańska mogą skorzystać z bardzo ciekawych promocji przygotowanych przez BIALL-NET. Nieskromnie możemy powiedzieć, że każdy mieszkaniec Chełmu i Moreny powinien skorzystać z tego dobrodziejstwa, jakim są biura firmy znajdujące się właśnie na terenie ich dzielnic, dzięki czemu osobiście może porozmawiać z konsultantem na temat swoich oczekiwań związanych z internetem albo telewizją. Jeszcze przez kilka tygodni obowiązywać będzie promocja na bezpłatny internet. Aby skorzystać z oferty wystarczy posiadać odpowiedni kupon. Do końca września rozdano ich już około tysiąca, ale nikt nie skorzystał jeszcze z promocji. Warto się jednak pospieszyć, bo niebawem oferta nie będzie już aktualna.

http://www.panoramapomorza.pl/index.php/pruszcz-z-zycia-miasta/181-biall-net-wprowadza-nowa-technologie

 
Skontaktuj się z nami
 

Komentarze (Komentarze mogą wnosić tylko zarejestrowani użytkownicy. )

 
 
Skarga na komentarz Zamknąć okno

Jesteście pewne, że chcecie zawiadomić administrację portalu o tym, że użytkownik narusza zasady komentowanie i rozmieszczenie kontentu?


Zawiadomić

Skasować
 
 
 
Skarga na komentarz Zamknąć okno

 
 

Szukaj

Szukać

Aktualności kompanii

III Polsko-Ukraińska Konferencja Biznesowa
marca 21, 2017 2:13 p.m.

Świat się dynamicznie zmienia, również ten gospodarczy. W życie wchodzą nowe regulacje, które wpływają na warunki w jakich prowadzi się biznes. Te sprawy będą przedmiotem III Polsko Ukraińskiej Konferencji Biznesowej, kt…

 
Unia Europejska przeznacza 600 mln euro pomocy dla wzmocnienia gospodarki Ukrainy
marca 20, 2017 1:42 p.m.

Komisja Europejska po kilku miesiącach opóźnienia postanowiła udzielić Ukrainie 600 milionów euro pomocy, przeznaczonej na wzmocnienie gospodarki.Unia Europejska złagodził wymagania zniesienia przez Kijów zakazu na eksport…

 
 
  • Umieszczenie w Polsce
  • Прямі поставки 2.0
  • Pakiety reklamy
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Identyfikator strony
Identyfikator strony:
1234

Poszukiwanie
 
 

Zamknąć
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create