Nasza gmina bierze udział w konkursie PODWÓRKO NIVEA

Nasza gmina bierze udział w konkursie PODWÓRKO NIVEA

Firma NIVEA do tej pory zbudowała w Polsce 100 placów zabaw i wyposażyła 100 szkółek piłkarskich. W tym roku rozpoczęła kolejną akcję, której celem jest wybudowanie niepowtarzalnego Podwórka NIVEA w 40 lokalizacjach w całej Polsce. Będą to Rodzinne Miejsca Zabaw, w których rodzice i dzieci będą mogli wspólnie spędzić czas w aktywny sposób. Aby w jakimś miejscu powstało podwórko, trzeba było zgłosić do końca marca daną lokalizację.

Gmina Niemce przyłączyła się do tej akcji zgłaszając do konkursu lokalizację na Podwórko NIVEA przy Zespole Szkół w Krasieninie. Rywalizacja polega na aktywnym głosowaniu na zgłoszoną lokalizację za pośrednictwem aplikacji na stronie: www.nivea.pl. Na stronie należy się zarejestrować podając imię, swój adres e-mail, płeć i datę urodzenia. Od 1 kwietnia, osoba zarejestrowana każdego dnia będzie mogła oddać jeden głos, a im więcej głosów, tym większa szansa na wygraną i wspólną zabawę. Wygrana w konkursie zależy przede wszystkim od naszego wspólnego zaangażowania i aktywnego głosowania.

Podwórko NIVEA zostanie wybudowane w 40 lokalizacjach w Polsce, które zbiorą największą liczbę głosów, jeszcze w tym roku.

http://www.niemce.pl/aktualnosci/nasza-gmina-bierze-udzial-w-konkursie-podworko-nivea.html

 
Skontaktuj się z nami
 

Komentarze (Komentarze mogą wnosić tylko zarejestrowani użytkownicy. )

 
 
Skarga na komentarz Zamknąć okno

Jesteście pewne, że chcecie zawiadomić administrację portalu o tym, że użytkownik narusza zasady komentowanie i rozmieszczenie kontentu?


Zawiadomić

Skasować
 
 
 
Skarga na komentarz Zamknąć okno

 
 

Szukaj

Szukać

Aktualności kompanii

III Polsko-Ukraińska Konferencja Biznesowa
marca 21, 2017 2:13 p.m.

Świat się dynamicznie zmienia, również ten gospodarczy. W życie wchodzą nowe regulacje, które wpływają na warunki w jakich prowadzi się biznes. Te sprawy będą przedmiotem III Polsko Ukraińskiej Konferencji Biznesowej, kt…

 
Unia Europejska przeznacza 600 mln euro pomocy dla wzmocnienia gospodarki Ukrainy
marca 20, 2017 1:42 p.m.

Komisja Europejska po kilku miesiącach opóźnienia postanowiła udzielić Ukrainie 600 milionów euro pomocy, przeznaczonej na wzmocnienie gospodarki.Unia Europejska złagodził wymagania zniesienia przez Kijów zakazu na eksport…

 
 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Identyfikator strony
Identyfikator strony:
1234

Poszukiwanie
 
 

Zamknąć
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create