Nasza gmina bierze udział w konkursie PODWÓRKO NIVEA

Nasza gmina bierze udział w konkursie PODWÓRKO NIVEA

Firma NIVEA do tej pory zbudowała w Polsce 100 placów zabaw i wyposażyła 100 szkółek piłkarskich. W tym roku rozpoczęła kolejną akcję, której celem jest wybudowanie niepowtarzalnego Podwórka NIVEA w 40 lokalizacjach w całej Polsce. Będą to Rodzinne Miejsca Zabaw, w których rodzice i dzieci będą mogli wspólnie spędzić czas w aktywny sposób. Aby w jakimś miejscu powstało podwórko, trzeba było zgłosić do końca marca daną lokalizację.

Gmina Niemce przyłączyła się do tej akcji zgłaszając do konkursu lokalizację na Podwórko NIVEA przy Zespole Szkół w Krasieninie. Rywalizacja polega na aktywnym głosowaniu na zgłoszoną lokalizację za pośrednictwem aplikacji na stronie: www.nivea.pl. Na stronie należy się zarejestrować podając imię, swój adres e-mail, płeć i datę urodzenia. Od 1 kwietnia, osoba zarejestrowana każdego dnia będzie mogła oddać jeden głos, a im więcej głosów, tym większa szansa na wygraną i wspólną zabawę. Wygrana w konkursie zależy przede wszystkim od naszego wspólnego zaangażowania i aktywnego głosowania.

Podwórko NIVEA zostanie wybudowane w 40 lokalizacjach w Polsce, które zbiorą największą liczbę głosów, jeszcze w tym roku.

http://www.niemce.pl/aktualnosci/nasza-gmina-bierze-udzial-w-konkursie-podworko-nivea.html

 
Skontaktuj się z nami
 

Komentarze (Komentarze mogą wnosić tylko zarejestrowani użytkownicy. )

 
 
Skarga na komentarz Zamknąć okno

Jesteście pewne, że chcecie zawiadomić administrację portalu o tym, że użytkownik narusza zasady komentowanie i rozmieszczenie kontentu?


Zawiadomić

Skasować
 
 
 
Skarga na komentarz Zamknąć okno

 
 

Szukaj

Szukać

Aktualności kompanii

III Polsko-Ukraińska Konferencja Biznesowa
marca 21, 2017 2:13 p.m.

Świat się dynamicznie zmienia, również ten gospodarczy. W życie wchodzą nowe regulacje, które wpływają na warunki w jakich prowadzi się biznes. Te sprawy będą przedmiotem III Polsko Ukraińskiej Konferencji Biznesowej, kt…

 
Unia Europejska przeznacza 600 mln euro pomocy dla wzmocnienia gospodarki Ukrainy
marca 20, 2017 1:42 p.m.

Komisja Europejska po kilku miesiącach opóźnienia postanowiła udzielić Ukrainie 600 milionów euro pomocy, przeznaczonej na wzmocnienie gospodarki.Unia Europejska złagodził wymagania zniesienia przez Kijów zakazu na eksport…

 
 
  • Umieszczenie w Polsce
  • Прямі поставки 2.0
  • Pakiety reklamy
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Identyfikator strony
Identyfikator strony:
1234

Poszukiwanie
 
 

Zamknąć
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create