Firma Cronimet otworzyła oddział w mieleckiej strefie

Firma Cronimet otworzyła oddział w mieleckiej strefie

Międzynarodowy koncern z siedzibą w Niemczech, otworzyła swój oddział w SSE Euro-Park w Mielcu. To jeden z liderów w branży obrotu i recyklingu złomu.
Grupa Cronimet od 35 lat jest światowym potentatem w dziedzinie dostaw surowców do produkcji stali do hut. Ma ponad 50 oddziałów rozsianych po całym świecie. Znajdują się one w miejscach strategicznych dla firmy ze względu na pozyskiwanie surowca, jak i jego zbyt.
Ulokowanie oddziału firmy w Mielcu to nie przypadek – zapewnia Maciej Lipiński, dyrektor operacyjny firmy Cronimet.pl – Chcemy tutaj w Mielcu pozyskiwać początkowo kilka tysięcy ton złomu. Ten materiał będziemy przewozić do naszego zakładu w Szczecinie. Tam pozyskiwany złom będzie poddawany obróbce. Pierwsze osoby do naszego oddziału w Mielcu już zatrudniliśmy. Obecnie odbywa się rekrutacja na kolejne stanowiska pracy. Docelowo chcemy, żeby pracowała tutaj kilkunastoosobowa załoga. Pojawiliśmy się w Mielcu właśnie ze względu na obecny tutaj przemysł. Powstaje tutaj duża liczba odpadów poprodukcyjnych, które interesują naszą firmę – mówi M. Lipiński.

http://www.strefabiznesu.nowiny24.pl/artykul/firma-cronimet-otworzyla-oddzial-w-mieleckiej-strefie

 
Skontaktuj się z nami
 

Komentarze (Komentarze mogą wnosić tylko zarejestrowani użytkownicy. )

 
 
Skarga na komentarz Zamknąć okno

Jesteście pewne, że chcecie zawiadomić administrację portalu o tym, że użytkownik narusza zasady komentowanie i rozmieszczenie kontentu?


Zawiadomić

Skasować
 
 
 
Skarga na komentarz Zamknąć okno

 
 

Szukaj

Szukać

Aktualności kompanii

III Polsko-Ukraińska Konferencja Biznesowa
marca 21, 2017 2:13 p.m.

Świat się dynamicznie zmienia, również ten gospodarczy. W życie wchodzą nowe regulacje, które wpływają na warunki w jakich prowadzi się biznes. Te sprawy będą przedmiotem III Polsko Ukraińskiej Konferencji Biznesowej, kt…

 
Unia Europejska przeznacza 600 mln euro pomocy dla wzmocnienia gospodarki Ukrainy
marca 20, 2017 1:42 p.m.

Komisja Europejska po kilku miesiącach opóźnienia postanowiła udzielić Ukrainie 600 milionów euro pomocy, przeznaczonej na wzmocnienie gospodarki.Unia Europejska złagodził wymagania zniesienia przez Kijów zakazu na eksport…

 
 
  • Umieszczenie w Polsce
  • Прямі поставки 2.0
  • Pakiety reklamy
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Identyfikator strony
Identyfikator strony:
1234

Poszukiwanie
 
 

Zamknąć
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create