Firma Cronimet otworzyła oddział w mieleckiej strefie

Firma Cronimet otworzyła oddział w mieleckiej strefie

Międzynarodowy koncern z siedzibą w Niemczech, otworzyła swój oddział w SSE Euro-Park w Mielcu. To jeden z liderów w branży obrotu i recyklingu złomu.
Grupa Cronimet od 35 lat jest światowym potentatem w dziedzinie dostaw surowców do produkcji stali do hut. Ma ponad 50 oddziałów rozsianych po całym świecie. Znajdują się one w miejscach strategicznych dla firmy ze względu na pozyskiwanie surowca, jak i jego zbyt.
Ulokowanie oddziału firmy w Mielcu to nie przypadek – zapewnia Maciej Lipiński, dyrektor operacyjny firmy Cronimet.pl – Chcemy tutaj w Mielcu pozyskiwać początkowo kilka tysięcy ton złomu. Ten materiał będziemy przewozić do naszego zakładu w Szczecinie. Tam pozyskiwany złom będzie poddawany obróbce. Pierwsze osoby do naszego oddziału w Mielcu już zatrudniliśmy. Obecnie odbywa się rekrutacja na kolejne stanowiska pracy. Docelowo chcemy, żeby pracowała tutaj kilkunastoosobowa załoga. Pojawiliśmy się w Mielcu właśnie ze względu na obecny tutaj przemysł. Powstaje tutaj duża liczba odpadów poprodukcyjnych, które interesują naszą firmę – mówi M. Lipiński.

http://www.strefabiznesu.nowiny24.pl/artykul/firma-cronimet-otworzyla-oddzial-w-mieleckiej-strefie

 
Skontaktuj się z nami
 

Komentarze (Komentarze mogą wnosić tylko zarejestrowani użytkownicy. )

 
 
Skarga na komentarz Zamknąć okno

Jesteście pewne, że chcecie zawiadomić administrację portalu o tym, że użytkownik narusza zasady komentowanie i rozmieszczenie kontentu?


Zawiadomić

Skasować
 
 
 
Skarga na komentarz Zamknąć okno

 
 

Szukaj

Szukać

Aktualności kompanii

III Polsko-Ukraińska Konferencja Biznesowa
marca 21, 2017 2:13 p.m.

Świat się dynamicznie zmienia, również ten gospodarczy. W życie wchodzą nowe regulacje, które wpływają na warunki w jakich prowadzi się biznes. Te sprawy będą przedmiotem III Polsko Ukraińskiej Konferencji Biznesowej, kt…

 
Unia Europejska przeznacza 600 mln euro pomocy dla wzmocnienia gospodarki Ukrainy
marca 20, 2017 1:42 p.m.

Komisja Europejska po kilku miesiącach opóźnienia postanowiła udzielić Ukrainie 600 milionów euro pomocy, przeznaczonej na wzmocnienie gospodarki.Unia Europejska złagodził wymagania zniesienia przez Kijów zakazu na eksport…

 
 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Identyfikator strony
Identyfikator strony:
1234

Poszukiwanie
 
 

Zamknąć
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create